hover animation preload

30 dni z książkami - dzień drugi
by Grafogirl in

Dzień 2 - Książka, którą lubisz najmniej


W tym przypadku też miałam problem z wyborem. Wahałam się pomiędzy "Szeptem", "Percym Jacksonem" i "Pamiętnikami wampirów. Przebudzeniem". Ostatecznie zdecydowałam się na te ostatnie. "Pamiętniki wampirów. Przebudzenie", którą czytałam bardzo dawno, zupełnie nie przypadły mi do gustu. Zachowanie bohaterów, szczególnie pierwszoplanowych, bardzo mnie denerwowało, a pomysł na powieść wcale do mnie nie trafił. Próbowałam oglądać serial, ale równie szybko zrezygnowałam. 
Pozdrawiam :)

15 komentarze:

Juliette pisze...

Mnie, co prawda też niezbyt ta książka przypadła do gustu, ale znam gorsze.
A "Percy Jackson" naprawdę był taki okropny? Wiele osób go zachwala, ale jak widać nie wszystkich ta powieść zadowala. ;)

Nati pisze...

Nie czytałam tej książki. W ogóle nie przepadam za wampirzymi historiami. :) Serialu także nie widziałam, ale coś obiło mi się o uszy. :) Pozdrawiam.

Karolka pisze...

Nie czytałam, ale mnóstwo niepochlebnych opinii zniechęciło mnie wystarczająco do niej, więc raczej na pewno nie przeczytam ;D

Silencie pisze...

Książkę czytałam, serial również oglądam. Z pewnością nie można tego zaliczyć do grona literatury wybitnej, acz znam masę gorszych serii (typu Dom Nocy tudzież "Pocałunki wampira. początek).

scorpius pisze...

Ciągle słyszę sprzeczne opinie o całej serii. Czas zabrać się za całość, choć nie do końca mam ochotę. :)

Miłośniczka Książek pisze...

kurde... a ja stoję po drugiej stronie barykady... bo lubię tę serię.. mam ją na własnej półce... aczkolwiek serialu nie oglądam bo nie ma nic wspólnego z książkami...

GumcioBook pisze...

Mnie serial nawet wciągnął. Ale do książki bym nigdy nie wróciła.

marichetti pisze...

Ja nie czytałam żadnej z książek, ale serial uwielbiam ;)

Wakacyjna pisze...

Nie czytałam książki i raczej już nie przeczytam. Nie przepadam za wampirami ;)

Grafogirl pisze...

Dom Nocy mi się nie podobał, ale Pamiętniki - mówię tu o pierwszej części - wywarły na mnie bardziej negatywne wrażenie.

Pocałunków wampira nie czytałam.

Grafogirl pisze...

Każdy ma inny gust :) Znam wiele osób zachwyconych tą serią, czy też po prostu ją lubiących. Ja niestety do tego grona nie należę. Po prostu nie się nie spodobała.

Grafogirl pisze...

Wiem, że go wiele osób zachwala :) Mi się jednak nie spodobał i bardzo negatywnie wspominam jego lekturę. Za to bardzo podobała mi się "Czerwona Piramida" tego samego autora.

alina228 pisze...

nie czytałam,ale mam zamiar serial uwielbiam ;)

kasandra_85 pisze...

Książek z tej serii nie czytałam, ale za to serial bardzo mi się podoba:))

szarikow pisze...

Czytałam trzy książki z serii "Pamiętniki wampirów" (nie po kolei) i kiedy kończyłam "Przebudzenie" zachodziłam w głowę, jak można napisać coś tak głupiego. Co do "Szeptem" zgadzam się , jednak serię "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" uwielbiam! Aczkolwiek każdy ma swój gust :)

Prześlij komentarz