hover animation preload

"Zaklęcie dla Cameleon" - Piers Anthony
by Grafogirl in , ,"Autor zabiera czytelnika w długą, pełną niebezpieczeństw podróż po Xanth, w którym aż roi się od dysponujących magią istot. Bohaterowi od początku towarzyszy ciągła niepewność o własne życie, a niesamowite niebezpieczeństwa czyhają na każdym kroku. Młodzieniec na swojej drodze napotyka wiele niezwykłych roślin, takich jak drzewa, na których rosną buty, czy też czereśniowe bomby. Mięsożerna trawa bądź hipnotyzująca tykwa tylko czekają, aż czujność mężczyzny zostanie uśpiona, aby go pożreć. Bink ma także do czynienia z rozmaitymi, często groźnymi stworzeniami, takimi jak centaury, smoki bądź kraken, z którymi walczy lub rozmawia. Moc różnorodnych, posiadających wyjątkowe umiejętności istot urozmaica podróż bohatera i czyni jego zmagania ciekawszymi.

Zapraszam do przeczytania recenzji książki "Zaklęcie dla Calemeon", która znajduje się pod tym linkiem:

 http://ksiazki.polter.pl/Zaklecie-dla-Cameleon-Piers-Anthony-c24289

Książkę dostałam od wydawnictwa Nasza Księgarnia, za pośrednictwem portalu Poltergeist, za co bardzo dziękuję.7 komentarze:

Miłośniczka Książek pisze...

całkiem ciekawie się zapowiada z tego co piszesz powyżej :)

cyrysia pisze...

Za fantastyką nie przepadam aż tak bardzo, ale skoro piszesz, że czyta się szybko i przyjemnie a magia niemal wylewa się ze wszystkich stron, to ja jednak zaryzykuje i przeczytam powyższą książkę.

kasandra_85 pisze...

I znowu kusisz:)

Larysa pisze...

Hmmm...kto wie, może i się skusze :D

Scarlett pisze...

Okładka nie zachęca. Pozdrawiam!

Wakacyjna pisze...

Twoja recenzja naprawdę zachęca, ale fabuła do mnie nie przemawia, więc raczej spasuję ;)

Juliette pisze...

Zainteresowałaś mnie swoją recenzją. ;)
Jak zobaczyłam, gdy weszłam w linka nie wszystkim przypadła ona do gustu i powstała pewna interesująca dyskusja. Niektórzy ludzie nie mają chyba niczego do robienia, że takich szczegółów się czepiają. :D

Prześlij komentarz