hover animation preload

"Anna we krwi" - Kendare Blake
by Grafogirl in , ,


"Dusze umarłych, zamiast odejść w zaświaty, postanawiają czasem spłatać wszystkim psikusa i zostać wśród żywych. Czają się jako autostopowicze lub zjawy w opuszczonych domach, aby zaatakować i zabić biednych, niewinnych ludzi."

Jak je powstrzymać? Odpowiedź na to pytanie doskonale zna Tezeusz Cassio Lowood, główny bohater powieści Anna we krwi autorstwa Kendare Blake. Siedemnastoletni chłopak odziedziczył po ojcu dość osobliwy zawód, mianowicie zabijanie... duchów. Krąży po całym świecie ze swym specjalnym sztyletem – athame – i para się likwidowaniem zjaw z morderczymi skłonnościami. Pewnego dnia wraz z matką wędrują do miasta, gdzie od kilkudziesięciu lat grasuje niejaka Anna we Krwi, która bardzo skutecznie zabija ludzkie istoty. Cas początkowo nie spodziewa się niczego niezwykłego – ot, jakiejś zjawy, bohaterki miejscowych legend, o której, niestety, bardzo mało wiadomo. Z czasem okazuje się, że to duch wyjątkowy – taki, z którym jeszcze nigdy nie miał okazji walczyć.

Ciąg dalszy:


http://ksiazki.polter.pl/Anna-we-krwi-Kendare-Blake-c25097

6 komentarze:

Miłośniczka Książek pisze...

Ta książka intryguje mnie od dawna. Zbiera co prawda różne opinie, jednakże mimo wszystko mam ochotę na lekturę.

Sol pisze...

Pewnie kiedyś sięgnę, na razie mam co czytać ;)

DżejEr/Carmen pisze...

Okłądak jest całkiem ładna, ale nie do końca mnie książka przekonuje. Koleżanka czytała i mówiła, że nawet fajne ale na kolana nie powala :)

Tala pisze...

Mi książka się podobała :) Chociaż rzeczywiście autorka miała kilka potknięć :P

alina pisze...

siegne po tę książke kiedys na pewno

WeroNiśka pisze...

Cudowna książka...warta przeczytania :)

Prześlij komentarz