hover animation preload

Lovely Blog Award
by Grafogirl in

Wróciłam po dziewięciodniowym wyjeździe i z przyjemnością zauważyłam, że zostałam nominowana do nagrody One Lovely Blog Awar przez Annie, Ven, Tristezzę, Magdę i Matt'a. Wszystkim bardzo dziękuję.

Zasady:
- napisz u siebie podziękowania i wklej link blogera, który cię nominował,
- napisz o sobie siedem rzeczy,
- nominuj szesnaście innych, cudownych blogerów (nie można nominować osoby, która cię nominowała),
- napisz im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji. 


7 rzeczy o mnie:
1. Książki towarzyszą mi od dziecka. Zawsze lubiłam czytać, jednak moje ulubione gatunki bardzo szybko się zmieniają. Najpierw przepadałam za fantastyką wszelaką, potem zaczęła mnie męczyć i przerzuciłam się na horrory i kryminały, żeby znów przekonać się do powieści fantasy. Obecnie czytam najwięcej fantastyki, ale lubię także kryminały, powieści psychologistyczne, historyczne, popularnonaukowe i młodzieżowe. Raczej unikam romansów, bo mnie niemiłosiernie nudzą.

2. Mój ulubiony autor to obecnie Carlos Ruiz Zafon. Uwielbiam i posiadam wszystko jego powieści oraz niecierpliwie oczekuję kolejnych. Oprócz tego lubię też Stehpena Kinga oraz Tess Gerritsen.

3. Od niedawna znalazłam swoją nową pasję. Piszę własne opowiadania (jedno z nich publikuję) oraz recenzje, intensywnie udzielam się na portalach i forach związanych z książkami i pisarstwem. Wcześniej pisałam tylko, gdy wymagała tego szkoła, teraz robię to prawie codziennie i sprawia mi to ogromną przyjemność.

4. Czasem rysuję oraz zajmuję się grafiką komputerową. Najczęściej tworzę prace przedstawiające zwierzęta oraz martwą naturę. Rzadziej zdarza mi się pracować nad krajobrazem, a ludzi unikam. Preferuję kredki świecowe, farby, ołówki i węgiel, ale najczęściej tworzę szkice.

5. Zarówno rysunek jak i pisarstwo traktuję jako hobby i raczej nie wiążę z tym mojej przyszłości. Nigdy nie marzyłam o zostaniu pisarzem czy malarką, a moje plany krążą wokół przedmiotów ścisłych - głównie mojej ulubionej biologii i chemii. Dlatego chciałabym zostać lekarzem.

6. Słucham najczęściej różnych gatunków metalu, muzyki filmowej i klasycznej, opery, folk i rzadziej rocku oraz rapu. Moje ulubione zespoły to Nightwish, Epica, System od a down.

7. Kocham podróżować i, jeśli tylko mogę, wyjeżdżam na jakieś obozy zagraniczne.

Lista blogów (kolejność przypadkowa):
1. http://cyrysia.blogspot.com
2. http://niedopisanie.blogspot.com
3. http://tea-with-milk.blogspot.com
4. http://prywatna-poczytajka.blogspot.com
5. http://ksiazki-zyciem.blogspot.com
6. http://szelestksiazek.blogspot.com

1 komentarze:

Monika pisze...

Podziwiam za chęć zostania lekarzem, ja raczej nie mogłabym nim być, nie mam wystarczająco silnych nerwów ;)

Prześlij komentarz